Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rada miasta: Prezydent Żuk prawidłowo zarządzał miejską kasą. PiS był innego zdania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 czerwca 2017 r. o 15:19 Powrót do artykułu
Psioczą na ten stadion ale dumnie wypinają klatki i wrzucają fotki na fejsa jak to cudownie kibicują naszej reprezentacji. Zapytam , gdzie byście się tak pompowali jakby sadionu nie było ?  Tak samo będzie na litweskim jak będą obchody chociażby 11 listopada czy 3 maja. Zawsze źle, to już taka domena opozycji. Ślepej, głuchej i głupiej. Wg mnie, to jakby zaczeli współpracować z Żukiem więcej by zyskali, bo nam się już nie chce słuchać o tym jak źle w tym Lublinie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no lepszy był Pruszkowski z PIS ten to chyba nawet kibla by nie wybudował. Po prostu żenada zamiast fontanny i stadionu następny kosciol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rano dostałem instrukcje z centrali która kazała mi spamować na forach tekstami o Schetynie i uchodźcach, z góry przepraszam ale wicie rozumicie mam dwie lewe ręce do pracy a na chleb jakoś trzeba zarobić, 500+ nie wystarcza nawet na waciki dla żony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam czemu radny Bielak sobie meczu z YouTube’anie obejrzał, tylko co najmniej dwukrotnie pchał się na ten okropny stadion i wychodził z rogalem na gębie, pewnie mu się podobało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Dobry skuteczny prezydent. Drugiego takiego jak Żuk ze świeczką w ręku szukać.
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Za remont Litewskiego ten pan ze zdjęcia powinien dostać medal. Super inwestycja na co najlepszym dowodem jest to ile ludzi go odwiedza. Dobrze wydane pieniądze i pociecha dla mieszkańców na długie lata. Oby tak dalej się zmieniała przestrzeń miejska.
 Remont wyszedł super. Litewski wreszcie odżył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk = rozwój, PiS = marazm i stagnacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeśli wygramy wybory samorządowe, prezydenci miast przyjmą uchodźców" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeśli wygramy wybory samorządowe, prezydenci miast przyjmą uchodźców" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeśli wygramy wybory samorządowe, prezydenci miast przyjmą uchodźców" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeśli wygramy wybory samorządowe, prezydenci miast przyjmą uchodźców" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeśli wygramy wybory samorządowe, prezydenci miast przyjmą uchodźców" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schetyna zatopił zuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schetyna zatopił zuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schetyna zatopił zuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schetyna zatopił zuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schetyna zatopił zuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schetyna zatopił zuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schetyna zatopił zuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Schetyna zatopił zuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...